Eriba 545 Nova VERKOCHT
Caravan€ 1
Prijsinformatie
| Vraagprijs | € 1 |
| Exportprijs | € 1 |
Specificaties
| Model | 545 Nova VERKOCHT |
| Modeljaar | 2013 |
| Bouwjaar | 2013 |
| Conditie | Gebruikt |
| Datum eerste registratie | 2013-01-12 |
| Kleur | N.v.t. |
| Breedte | 2.3 m |
| Opbouw lengte | 5.45 m |
| Leeggewicht | 1465 kg |
| Max. gewicht | 1900 kg |
| Laadvermogen | 435 kg |
| Slaapplaatsen | 4 |
Accessoires
INTERIEUR
- Boiler
- Douche
- Toilet
- Combi Horren
- Gascomfoor (Aantal pitten 3 )
- Hordeur
- Kachel
- Koel/Vries combinatie
- Omvormer
- Ringverwarming
EXTERIEUR
- Buitenlamp
- Dakluik heki
- Schokbrekers
- Service luiken
- Stabilisator
- Verzwaarde steunen
MULTIMEDIA
- TV beugel
EXTRA
- Disselafdekking
- Lithium accu
- Raam in deur
- Watertank (vast)
- Mover
- Reservewiel
Interieurindeling
Slapen
- Frans bed
Zitten
- Rondzit
Keuken
- Midden keuken
Badkamer
- Hoek badkamer
Omschrijving
VERKOCHT!!
Zeer mooie, ruime en degelijke Eriba 545 Nova
compleet met:
- Vol automaat Simpark mover met lithium accu
- Dorema XL 300 President voortent
- Dorema luifel ( voor aan de voortent)
- Grote koelkast met aparte vriezer
- Gas oven
Extra informatie
Openingstijden
Showroom
| Maandag | Gesloten |
| Dinsdag | 09:00 – 18:00 |
| Woensdag | 09:00 – 15:00 |
| Donderdag | 09:00 – 18:00 |
| Vrijdag | 09:00 – 18:00 |
| Zaterdag | 09:00 – 15:00 |
| Zondag | Gesloten |
Werkplaats
| Maandag | Gesloten |
| Dinsdag | 18:00 |
| Woensdag | 18:00 |
| Donderdag | 18:00 |
| Vrijdag | 18:00 |
| Zaterdag | 15:00 |
| Zondag | Gesloten |
Winkel
| Maandag | Gesloten |
| Dinsdag | 18:00 |
| Woensdag | 18:00 |
| Donderdag | 18:00 |
| Vrijdag | 18:00 |
| Zaterdag | 15:00 |
| Zondag | Gesloten |
Kantoor
| Maandag | Gesloten |
| Dinsdag | 18:00 |
| Woensdag | 18:00 |
| Donderdag | 18:00 |
| Vrijdag | 18:00 |
| Zaterdag | 15:00 |
| Zondag | Gesloten |
1 / 1