Wilk S3 490 EU Mover, voortent, luifel
Caravan| Vraagprijs | € 8.950 |
| Type / uitvoering | S3 490 EU |
| Bouwjaar | 2006 |
| Conditie | Gebruikt |
| Kleur | N.v.t. |
| Lengte | 7.09 m |
| Breedte | 2.32 m |
| Leeggewicht | 1100 kg |
| Max. gewicht | 1500 kg |
| Laadvermogen | 400 kg |
| Slaapplaatsen | 4 |
- Combicassettes
- Gascomfoor (Aantal pitten 3 )
- Hordeur
- Kachel
- Vriesvak
- Buitenlamp
- Schokbrekers
- Stabilisator
- acculader
- accu
- Voortent
- Mover
- Enkele bedden
- Rondzit
- Midden keuken
- Midden badkamer
Pinkstermaadag geopend van 11.00 tot 16.00 uur
Net binnen Caravan met enkele bedden
Caravan wordt geleverd incl. mover, universele luifel en Unico voortent
Zonder inruil €8950 Met inruil €9450
Afleverkosten €395,- & 6 maanden garantie!
Bij Schipper Caravans leveren we uw caravan rijklaar af met de volgende service:
• 6 maanden garantie
• Grote onderhoudsbeurt inclusief het vervangen van noodzakelijke onderdelen
• Nieuwe banden indien nodig
• Uitgebreide uitleg en gebruikersinstructie
• Kenteken tenaamstelling
• Reiniging van het interieur
• Grondige reiniging van het exterieur
• Opstap gebruikt
• Matje Schippercaravans
Zo kunt u zorgeloos op pad met uw nieuwe caravan!
We hebben deze advertentie zo zorgvuldig mogelijk opgesteld. Aan de inhoud kunnen echter geen rechten worden ontleend.
| Maandag | 11:00 – 16:00 |
| Dinsdag | 09:00 – 18:00 |
| Woensdag | 09:00 – 18:00 |
| Donderdag | 09:00 – 18:00 |
| Vrijdag | 09:00 – 18:00 |
| Zaterdag | 09:00 – 17:00 |
| Zondag | Gesloten |