HOBBY excellent 460 UFE mover Unico tent en Luifel
Caravan| Vraagprijs | € 12.495 |
| Model | 460 4FE |
| Bouwjaar | 2008 |
| Conditie | Gebruikt |
| Kleur | N.v.t. |
| Breedte | 2.3 m |
| Leeggewicht | 944 kg |
| Max. gewicht | 1300 kg |
| Laadvermogen | 356 kg |
| Slaapplaatsen | 4 |
- Boiler
- Douche
- Toilet
- Koelkast
- Combicassettes
- Gascomfoor (Aantal pitten 3 )
- Hordeur
- Kachel
- Ringverwarming
- Vriesvak
- Buitenlamp
- Schokbrekers
- Service luiken
- Stabilisator
- Luifel
- Dakluik
- TV beugel
- Televisie
- acculader
- accu
- Disselafdekking
- Fietsrek achterop
- Voortent
- Watertank (los)
- Mover
- Reservewiel
- Frans bed
- Vast bed
- Rondzit
- Midden keuken
- Hoek badkamer
Pinkstermaadag geopend van 11.00 tot 16.00 uur
Nette en goed onderhouden caravan met halfautomatische mover Truma GO2, Unico voortent en voortentluifel, fietsendrager achterop, raam in deur met prullenbak en reservewiel
Caravan komt rechtstreeks van 1ste eigenaar
De caravan is gebouwd in 2007 en nieuw verkocht in 2008
Afleverkosten €395,- & 6 maanden garantie!
Bij Schipper Caravans leveren we uw caravan rijklaar af met de volgende service:
• 6 maanden garantie
• Grote onderhoudsbeurt inclusief het vervangen van noodzakelijke onderdelen
• Nieuwe banden indien nodig
• Uitgebreide uitleg en gebruikersinstructie
• Kenteken tenaamstelling
• Reiniging van het interieur
• Grondige reiniging van het exterieur
• Opstap gebruikt
• Matje Schippercaravans
Zo kunt u zorgeloos op pad met uw nieuwe caravan!
We hebben deze advertentie zo zorgvuldig mogelijk opgesteld. Aan de inhoud kunnen echter geen rechten worden ontleend.
| Maandag | 11:00 – 16:00 |
| Dinsdag | 09:00 – 18:00 |
| Woensdag | 09:00 – 18:00 |
| Donderdag | 09:00 – 18:00 |
| Vrijdag | 09:00 – 18:00 |
| Zaterdag | 09:00 – 17:00 |
| Zondag | Gesloten |