Hobby excellent 460 UFE Mover, Voortent
Caravan€ 7495
Prijsinformatie
| Vraagprijs | € 7.495 |
Specificaties
| Type / uitvoering | Excellent 460 UFE |
| Bouwjaar | 2002 |
| Conditie | Gebruikt |
| Kleur | N.v.t. |
| Lengte | 6.57 m |
| Breedte | 2.33 m |
| Leeggewicht | 966 kg |
| Max. gewicht | 1350 kg |
| Laadvermogen | 384 kg |
| Slaapplaatsen | 4 |
Accessoires
INTERIEUR
- Boiler
- Douche
- Toilet
- Koelkast
- Combicassettes
- Gascomfoor (Aantal pitten 3 )
- Kachel
- Ringverwarming
- Vriesvak
EXTERIEUR
- Buitenlamp
- Schokbrekers
- Service luiken
- Stabilisator
- Dakluik
OVERIGE
- acculader
EXTRA
- accu
- Dakrails
- Disselafdekking
- Voortent
- Watertank (los)
- Mover
Interieurindeling
Slapen
- Frans bed
- Vast bed
Zitten
- Rondzit
Keuken
- Midden keuken
Badkamer
- Hoek badkamer
Omschrijving
Pinkstermaadag geopend van 11.00 tot 16.00 uur
Net binnen
Zeer nette en goed onderhouden caravan met Reich halfautomatische mover, voortent en schotel
Afleverkosten €395,- & 6 maanden garantie!
Bij Schipper Caravans leveren we uw caravan rijklaar af met de volgende service:
• 6 maanden garantie
• Grote onderhoudsbeurt inclusief het vervangen van noodzakelijke onderdelen
• Nieuwe banden indien nodig
• Uitgebreide uitleg en gebruikersinstructie
• Kenteken tenaamstelling
• Reiniging van het interieur
• Grondige reiniging van het exterieur
• Opstap gebruikt
• Matje Schippercaravans
Zo kunt u zorgeloos op pad met uw nieuwe caravan!
We hebben deze advertentie zo zorgvuldig mogelijk opgesteld. Aan de inhoud kunnen echter geen rechten worden ontleend.
Extra informatie
Openingstijden
Showroom
| Maandag | 11:00 – 16:00 |
| Dinsdag | 09:00 – 18:00 |
| Woensdag | 09:00 – 18:00 |
| Donderdag | 09:00 – 18:00 |
| Vrijdag | 09:00 – 18:00 |
| Zaterdag | 09:00 – 17:00 |
| Zondag | Gesloten |
1 / 1