| Merk | Hobby |
|---|---|
| Type / uitvoering | 560 KMFE |
| Bouwjaar | 2000 |
| Conditie | Gebruikt |
| Kleur | N.v.t. |
| Lengte | 560.0 m |
| Breedte | 2.55 m |
| Hoogte | 254.0 m |
| Stahoogte | 1.95 m |
| Opbouw lengte | 7.57 m |
| Leeggewicht | 1390 kg |
| Max. gewicht | 1500 kg |
| Laadvermogen | 110 kg |
| Slaapplaatsen | 6 |
| Vraagprijs | € 8.995 |
|---|
Hobby caravan met Stapelbedden
Caravan wordt geleverd incl. halfautomatische mover, Dometic dakairco, Froli lattenbodem schotelsysteem bij het vaste bed, reservewiel, vuilwatertank, halve hordeur, kattenstaarten, ringverwarming, kachel, toilet, boiler, douche, groot dakluik, serviceluik en vouwwand bij het vaste bed.
Recent een nieuw matras aangeschaft in het vaste bed
Caravan wordt geleverd incl. voortent
Caravan heeft buitenom wat beschadigingen maar is verder in goede staat
Afleverkosten €695,- & 6 maanden garantie!
Bij Schipper Caravans leveren we uw caravan rijklaar af met de volgende service:
• 6 maanden garantie
• Grote onderhoudsbeurt inclusief het vervangen van noodzakelijke onderdelen
• Nieuwe banden indien nodig
• Uitgebreide uitleg en gebruikersinstructie
• Kenteken tenaamstelling
• Reiniging van het interieur
• Grondige reiniging van het exterieur
• Opstap gebruikt
• Matje Schippercaravans
Zo kunt u zorgeloos op pad met uw nieuwe caravan!
Paasshow maandag 6 april 11:00 t/m 16:00 uur
We hebben deze advertentie zo zorgvuldig mogelijk opgesteld. Aan de inhoud kunnen echter geen rechten worden ontleend.
| Maandag | 11:00 – 16:00 |
| Dinsdag | 09:00 – 18:00 |
| Woensdag | 09:00 – 18:00 |
| Donderdag | 09:00 – 18:00 |
| Vrijdag | 09:00 – 18:00 |
| Zaterdag | 09:00 – 17:00 |
| Zondag | Gesloten |