| Merk | Eifelland |
|---|---|
| Model | 465 TF Holiday |
| Modeljaar | 2004 |
| Bouwjaar | 2004 |
| Conditie | Gebruikt |
| Datum eerste registratie | 2004-05-04 |
| Kleur | N.v.t. |
| Lengte | 6.61 m |
| Breedte | 2.29 m |
| Opbouw lengte | 4.65 m |
| Leeggewicht | 1000 kg |
| Max. gewicht | 1300 kg |
| Laadvermogen | 300 kg |
| Slaapplaatsen | 4 |
| Vraagprijs | € 6.500 |
|---|---|
| Exportprijs | € 6.500 |
| Afleverkosten | € 500 |
Mooie Eifelland met Frans vast bed en rondzit
Compleet met mooie Panorama luifel grijs/blauw
Fiamma fietsen rek achterop
LM velgen
optie:
- Bovag beurt incl. nieuwe banden en 1 jaar garantie € 500,-
voor meer info bel 0031(0)40 2538982
| Maandag | Gesloten |
| Dinsdag | 09:00 – 18:00 |
| Woensdag | 09:00 – 15:00 |
| Donderdag | 09:00 – 18:00 |
| Vrijdag | 09:00 – 18:00 |
| Zaterdag | 09:00 – 15:00 |
| Zondag | Gesloten |
| Maandag | Gesloten |
| Dinsdag | 18:00 |
| Woensdag | 18:00 |
| Donderdag | 18:00 |
| Vrijdag | 18:00 |
| Zaterdag | 15:00 |
| Zondag | Gesloten |
| Maandag | Gesloten |
| Dinsdag | 18:00 |
| Woensdag | 18:00 |
| Donderdag | 18:00 |
| Vrijdag | 18:00 |
| Zaterdag | 15:00 |
| Zondag | Gesloten |
| Maandag | Gesloten |
| Dinsdag | 18:00 |
| Woensdag | 18:00 |
| Donderdag | 18:00 |
| Vrijdag | 18:00 |
| Zaterdag | 15:00 |
| Zondag | Gesloten |