| Merk | Knaus |
|---|---|
| Model | 400 Bleu line VERKOCHT |
| Modeljaar | 2001 |
| Bouwjaar | 2001 |
| Conditie | Gebruikt |
| Datum eerste registratie | 2001-09-26 |
| Kleur | N.v.t. |
| Lengte | 6.07 m |
| Breedte | 2.18 m |
| Opbouw lengte | 4.0 m |
| Leeggewicht | 900 kg |
| Max. gewicht | 1200 kg |
| Laadvermogen | 300 kg |
| Slaapplaatsen | 3 |
VERKOCHT!!
Super mooie Knaus Bleu line
3 pers. caravan met 2x tafel wat om te bouwen is naar bed
compleet met:
- Thule cassette luifel
- Walker voortent
- Banden van 2022
| Maandag | Gesloten |
| Dinsdag | 09:00 – 18:00 |
| Woensdag | 09:00 – 15:00 |
| Donderdag | 09:00 – 18:00 |
| Vrijdag | 09:00 – 18:00 |
| Zaterdag | 09:00 – 15:00 |
| Zondag | Gesloten |
| Maandag | Gesloten |
| Dinsdag | 18:00 |
| Woensdag | 18:00 |
| Donderdag | 18:00 |
| Vrijdag | 18:00 |
| Zaterdag | 15:00 |
| Zondag | Gesloten |
| Maandag | Gesloten |
| Dinsdag | 18:00 |
| Woensdag | 18:00 |
| Donderdag | 18:00 |
| Vrijdag | 18:00 |
| Zaterdag | 15:00 |
| Zondag | Gesloten |
| Maandag | Gesloten |
| Dinsdag | 18:00 |
| Woensdag | 18:00 |
| Donderdag | 18:00 |
| Vrijdag | 18:00 |
| Zaterdag | 15:00 |
| Zondag | Gesloten |