| Merk | Knaus |
|---|---|
| Model | 400 FD Sudwind VERKOCHT |
| Modeljaar | 2009 |
| Bouwjaar | 2009 |
| Conditie | Gebruikt |
| Datum eerste registratie | 2009-06-23 |
| Kleur | N.v.t. |
| Lengte | 6.09 m |
| Breedte | 2.3 m |
| Opbouw lengte | 4.0 m |
| Leeggewicht | 920 kg |
| Max. gewicht | 1500 kg |
| Laadvermogen | 580 kg |
| Slaapplaatsen | 4 |
VERKOCHT!!
Super nette Knaus 440 met Frans vast bed en treinzit
caravan komt van 1e eigenaar
compleet met:
- Go2 mover
- Dorema multi Nova voortent met allu. frame
- Schuifluifel
- zware as van 1500 kg
- plissé hordeur
- Banden van 2024
| Maandag | Gesloten |
| Dinsdag | 09:00 – 18:00 |
| Woensdag | 09:00 – 15:00 |
| Donderdag | 09:00 – 18:00 |
| Vrijdag | 09:00 – 18:00 |
| Zaterdag | 09:00 – 15:00 |
| Zondag | Gesloten |
| Maandag | Gesloten |
| Dinsdag | 18:00 |
| Woensdag | 18:00 |
| Donderdag | 18:00 |
| Vrijdag | 18:00 |
| Zaterdag | 15:00 |
| Zondag | Gesloten |
| Maandag | Gesloten |
| Dinsdag | 18:00 |
| Woensdag | 18:00 |
| Donderdag | 18:00 |
| Vrijdag | 18:00 |
| Zaterdag | 15:00 |
| Zondag | Gesloten |
| Maandag | Gesloten |
| Dinsdag | 18:00 |
| Woensdag | 18:00 |
| Donderdag | 18:00 |
| Vrijdag | 18:00 |
| Zaterdag | 15:00 |
| Zondag | Gesloten |