| Merk | Hobby |
|---|---|
| Model | 540 UL Excellent VERKOCHT |
| Modeljaar | 2007 |
| Bouwjaar | 2007 |
| Conditie | Gebruikt |
| Datum eerste registratie | 2007-04-20 |
| Kleur | N.v.t. |
| Lengte | 7.41 m |
| Breedte | 2.3 m |
| Opbouw lengte | 5.4 m |
| Leeggewicht | 1200 kg |
| Max. gewicht | 1600 kg |
| Laadvermogen | 400 kg |
| Slaapplaatsen | 4 |
VERKOCHT!!
Zeer mooie en complete Hobby 540 met 2 x 1 pers. bed waar je 1 groot bed van kan maken
- Truma vol automaat mover
- Dorema Monza 240 voortent van 2025 dus zgan
- Dekra tempo 100 KM/U keuring
- LM Velgen met banden van 2024
- Verzwaarde 1600 kg as
optie:
- Bovag beurt incl. 1 jaar garantie € 250,-
voor meer info bel 0031(0)40 2538983
| Maandag | Gesloten |
| Dinsdag | 09:00 – 18:00 |
| Woensdag | 09:00 – 15:00 |
| Donderdag | 09:00 – 18:00 |
| Vrijdag | 09:00 – 18:00 |
| Zaterdag | 09:00 – 15:00 |
| Zondag | Gesloten |
| Maandag | Gesloten |
| Dinsdag | 18:00 |
| Woensdag | 18:00 |
| Donderdag | 18:00 |
| Vrijdag | 18:00 |
| Zaterdag | 15:00 |
| Zondag | Gesloten |
| Maandag | Gesloten |
| Dinsdag | 18:00 |
| Woensdag | 18:00 |
| Donderdag | 18:00 |
| Vrijdag | 18:00 |
| Zaterdag | 15:00 |
| Zondag | Gesloten |
| Maandag | Gesloten |
| Dinsdag | 18:00 |
| Woensdag | 18:00 |
| Donderdag | 18:00 |
| Vrijdag | 18:00 |
| Zaterdag | 15:00 |
| Zondag | Gesloten |