| Merk | Beyerland |
|---|---|
| Model | 390 DV Sprinter |
| Modeljaar | 2005 |
| Bouwjaar | 2005 |
| Conditie | Gebruikt |
| Datum eerste registratie | 2005-09-12 |
| Kleur | N.v.t. |
| Lengte | 6.01 m |
| Breedte | 2.21 m |
| Opbouw lengte | 3.9 m |
| Leeggewicht | 795 kg |
| Max. gewicht | 1300 kg |
| Laadvermogen | 505 kg |
| Slaapplaatsen | 4 |
| Vraagprijs | € 5.950 |
|---|---|
| Exportprijs | € 5.950 |
| Afleverkosten | € 250 |
Mooie Beyerland 390 met vastbed en treinzit
Incl. Uni voortent (zie foto)
- 1300 kg verzwaarde as
- Plissé hordeur
- Thule fietsen rek achterop
optie:
- Bovag beurt incl. Nieuwe banden en 1 jaar garantie € 500,-
voor meer info bel 0031(0)40 2538982
| Maandag | Gesloten |
| Dinsdag | 09:00 – 18:00 |
| Woensdag | 09:00 – 15:00 |
| Donderdag | 09:00 – 18:00 |
| Vrijdag | 09:00 – 18:00 |
| Zaterdag | 09:00 – 15:00 |
| Zondag | Gesloten |
| Maandag | Gesloten |
| Dinsdag | 18:00 |
| Woensdag | 18:00 |
| Donderdag | 18:00 |
| Vrijdag | 18:00 |
| Zaterdag | 15:00 |
| Zondag | Gesloten |
| Maandag | Gesloten |
| Dinsdag | 18:00 |
| Woensdag | 18:00 |
| Donderdag | 18:00 |
| Vrijdag | 18:00 |
| Zaterdag | 15:00 |
| Zondag | Gesloten |
| Maandag | Gesloten |
| Dinsdag | 18:00 |
| Woensdag | 18:00 |
| Donderdag | 18:00 |
| Vrijdag | 18:00 |
| Zaterdag | 15:00 |
| Zondag | Gesloten |