| Merk | Adria |
|---|---|
| Model | 420 Prima VERKOCHT |
| Modeljaar | 1991 |
| Bouwjaar | 1991 |
| Conditie | Gebruikt |
| Datum eerste registratie | 1991-02-14 |
| Kleur | N.v.t. |
| Lengte | 5.6 m |
| Breedte | 2.28 m |
| Opbouw lengte | 4.2 m |
| Leeggewicht | 710 kg |
| Max. gewicht | 1000 kg |
| Laadvermogen | 290 kg |
| Slaapplaatsen | 4 |
VERKOCHT!!
Leuke Adria caravan met mooi hout kleurig interieur
compleet met voortent
banden zijn van 2019
voor meer info bel 0031(0)40 2538982
| Maandag | Gesloten |
| Dinsdag | 09:00 – 18:00 |
| Woensdag | 09:00 – 15:00 |
| Donderdag | 09:00 – 18:00 |
| Vrijdag | 09:00 – 18:00 |
| Zaterdag | 09:00 – 15:00 |
| Zondag | Gesloten |
| Maandag | Gesloten |
| Dinsdag | 18:00 |
| Woensdag | 18:00 |
| Donderdag | 18:00 |
| Vrijdag | 18:00 |
| Zaterdag | 15:00 |
| Zondag | Gesloten |
| Maandag | Gesloten |
| Dinsdag | 18:00 |
| Woensdag | 18:00 |
| Donderdag | 18:00 |
| Vrijdag | 18:00 |
| Zaterdag | 15:00 |
| Zondag | Gesloten |
| Maandag | Gesloten |
| Dinsdag | 18:00 |
| Woensdag | 18:00 |
| Donderdag | 18:00 |
| Vrijdag | 18:00 |
| Zaterdag | 15:00 |
| Zondag | Gesloten |