| Merk | Hobby |
|---|---|
| Model | 495 UL de luxe VERKOCHT |
| Modeljaar | 2004 |
| Bouwjaar | 2004 |
| Conditie | Gebruikt |
| Datum eerste registratie | 2004-03-04 |
| Kleur | N.v.t. |
| Lengte | 6.87 m |
| Breedte | 2.3 m |
| Opbouw lengte | 5.0 m |
| Leeggewicht | 1050 kg |
| Max. gewicht | 1400 kg |
| Laadvermogen | 350 kg |
| Slaapplaatsen | 4 |
VERKOCHT!!
Ruime Hobby caravan met 2 x 1 pers. bed en rondzit
caravan heeft hagel schade maar is wel waterdicht
voor info bel 0031(0)40 2538982
| Maandag | Gesloten |
| Dinsdag | 09:00 – 18:00 |
| Woensdag | 09:00 – 15:00 |
| Donderdag | 09:00 – 18:00 |
| Vrijdag | 09:00 – 18:00 |
| Zaterdag | 09:00 – 15:00 |
| Zondag | Gesloten |
| Maandag | Gesloten |
| Dinsdag | 18:00 |
| Woensdag | 18:00 |
| Donderdag | 18:00 |
| Vrijdag | 18:00 |
| Zaterdag | 15:00 |
| Zondag | Gesloten |
| Maandag | Gesloten |
| Dinsdag | 18:00 |
| Woensdag | 18:00 |
| Donderdag | 18:00 |
| Vrijdag | 18:00 |
| Zaterdag | 15:00 |
| Zondag | Gesloten |
| Maandag | Gesloten |
| Dinsdag | 18:00 |
| Woensdag | 18:00 |
| Donderdag | 18:00 |
| Vrijdag | 18:00 |
| Zaterdag | 15:00 |
| Zondag | Gesloten |