| Merk | Wilk |
|---|---|
| Model | 450 HTD Safari |
| Modeljaar | 2002 |
| Bouwjaar | 2002 |
| Conditie | Gebruikt |
| Datum eerste registratie | 2002-03-26 |
| Breedte | 2.3 m |
| Opbouw lengte | 4.5 m |
| Max. gewicht | 1300 kg |
| Slaapplaatsen | 4 |
| Vraagprijs | € 4.750 |
|---|---|
| Exportprijs | € 4.750 |
| Afleverkosten | € 250 |
Wilk 450 caravan met Fransbed en rondzit
compleet met:
- Truma boiler
- Thetford toilet
- Banden zijn van 2023
optie:
- Nieuwe voortent voor € 1200,-
- Bovag beurt incl. 1 jaar garantie € 250,-
Voor meer info bel 0031(0)40 2538982
| Maandag | Gesloten |
| Dinsdag | 09:00 – 18:00 |
| Woensdag | 09:00 – 15:00 |
| Donderdag | 09:00 – 18:00 |
| Vrijdag | 09:00 – 18:00 |
| Zaterdag | 09:00 – 15:00 |
| Zondag | Gesloten |
| Maandag | Gesloten |
| Dinsdag | 18:00 |
| Woensdag | 18:00 |
| Donderdag | 18:00 |
| Vrijdag | 18:00 |
| Zaterdag | 15:00 |
| Zondag | Gesloten |
| Maandag | Gesloten |
| Dinsdag | 18:00 |
| Woensdag | 18:00 |
| Donderdag | 18:00 |
| Vrijdag | 18:00 |
| Zaterdag | 15:00 |
| Zondag | Gesloten |
| Maandag | Gesloten |
| Dinsdag | 18:00 |
| Woensdag | 18:00 |
| Donderdag | 18:00 |
| Vrijdag | 18:00 |
| Zaterdag | 15:00 |
| Zondag | Gesloten |