| Merk | Hobby |
|---|---|
| Model | 650 umfe Prestige VERKOCHT |
| Modeljaar | 2010 |
| Bouwjaar | 2010 |
| Conditie | Gebruikt |
| Datum eerste registratie | 2010-02-28 |
| Kleur | N.v.t. |
| Lengte | 8.43 m |
| Breedte | 2.5 m |
| Opbouw lengte | 6.5 m |
| Leeggewicht | 1450 kg |
| Max. gewicht | 1900 kg |
| Laadvermogen | 450 kg |
| Slaapplaatsen | 5 |
VERKOCHT!!
Mooie Ruime Hobby 650 en compleet met:
- Hyper camp Milaan 300 voortent
- Hypet camp voortent luifel
- Dometic airco
- LM Velgen met nieuwe Banden
| Maandag | Gesloten |
| Dinsdag | 09:00 – 18:00 |
| Woensdag | 09:00 – 15:00 |
| Donderdag | 09:00 – 18:00 |
| Vrijdag | 09:00 – 18:00 |
| Zaterdag | 09:00 – 15:00 |
| Zondag | Gesloten |
| Maandag | Gesloten |
| Dinsdag | 18:00 |
| Woensdag | 18:00 |
| Donderdag | 18:00 |
| Vrijdag | 18:00 |
| Zaterdag | 15:00 |
| Zondag | Gesloten |
| Maandag | Gesloten |
| Dinsdag | 18:00 |
| Woensdag | 18:00 |
| Donderdag | 18:00 |
| Vrijdag | 18:00 |
| Zaterdag | 15:00 |
| Zondag | Gesloten |
| Maandag | Gesloten |
| Dinsdag | 18:00 |
| Woensdag | 18:00 |
| Donderdag | 18:00 |
| Vrijdag | 18:00 |
| Zaterdag | 15:00 |
| Zondag | Gesloten |