| Merk | Kip |
|---|---|
| Model | Greyline 50TDB |
| Bouwjaar | 2000 |
| Conditie | Gebruikt |
| Kleur | zilver |
| Lengte | 6.93 m |
| Breedte | 2.28 m |
| Hoogte | 2.55 m |
| Stahoogte | 1.95 m |
| Opbouw lengte | 6.93 m |
| Omloopmaat | 9.25 m |
| Leeggewicht | 1190 kg |
| Max. gewicht | 1500 kg |
| Laadvermogen | 310 kg |
| Slaapplaatsen | 4 |
| Zitplaatsen | 4 |
| Bed 1 (L x B) | 2,03x 1,40 |
| Bed 2 (L x B) | 2,10 x 145 x 1,35 |
| Vraagprijs | € 7.995 |
|---|
Net binnen
Kip greyline 50 TDB met Reich volautomatische mover, Thule fietsendrager voor elektrische fietsen, voortent, losse luifel, vloerverwarming, reservewiel, afzuigkap en aluminium velgen
Bij Schipper Caravans leveren we uw caravan rijklaar af met de volgende service:
• 6 maanden garantie
• Grote onderhoudsbeurt inclusief het vervangen van noodzakelijke onderdelen
• Nieuwe banden indien nodig
• Uitgebreide uitleg en gebruikersinstructie
• Kenteken tenaamstelling
• Reiniging van het interieur
• Grondige reiniging van het exterieur
• Opstap gebruikt
• Matje Schippercaravans
Zo kunt u zorgeloos op pad met uw nieuwe caravan!
Paasshow maandag 6 april 11:00 t/m 16:00 uur
We hebben deze advertentie zo zorgvuldig mogelijk opgesteld. Aan de inhoud kunnen echter geen rechten worden ontleend.
| Maandag | 11:00 – 16:00 |
| Dinsdag | 09:00 – 18:00 |
| Woensdag | 09:00 – 18:00 |
| Donderdag | 09:00 – 18:00 |
| Vrijdag | 09:00 – 18:00 |
| Zaterdag | 09:00 – 17:00 |
| Zondag | Gesloten |