| Merk | Sterckeman |
|---|---|
| Model | 370 DD |
| Modeljaar | 2008 |
| Bouwjaar | 2007 |
| Conditie | Gebruikt |
| Datum eerste registratie | 2008-07-02 |
| Kleur | wit |
| Lengte | 560.0 m |
| Breedte | 210.0 m |
| Hoogte | 250.0 m |
| Stahoogte | 195.0 m |
| Opbouw lengte | 370.0 m |
| Omloopmaat | 805.0 m |
| Leeggewicht | 650 kg |
| Max. gewicht | 900 kg |
| Laadvermogen | 250 kg |
| Slaapplaatsen | 4 |
| Bed 1 (L x B) | 200 x 140 |
| Bed 2 (L x B) | 2x 200 x 75 |
| Vraagprijs | € 7.495 |
|---|
Net binnen licht gewicht compacte caravan met stapelbed rechtstreeks vanuit de eerste eigenaar
Caravan is voorzien van een voortent, uitbouw, luifel en fietsendrager achterop
Caravan is gebouwd in 2007 en nieuw verkocht in 2008
Afleverkosten €395,- & 6 maanden garantie!
Bij Schipper Caravans leveren we uw caravan rijklaar af met de volgende service:
• 6 maanden garantie
• Grote onderhoudsbeurt inclusief het vervangen van noodzakelijke onderdelen
• Nieuwe banden indien nodig
• Uitgebreide uitleg en gebruikersinstructie
• Kenteken tenaamstelling
• Reiniging van het interieur
• Grondige reiniging van het exterieur
• Opstap gebruikt
• Matje Schippercaravans
Zo kunt u zorgeloos op pad met uw nieuwe caravan!
Paasshow maandag 6 april 11:00 t/m 16:00 uur
We hebben deze advertentie zo zorgvuldig mogelijk opgesteld. Aan de inhoud kunnen echter geen rechten worden ontleend.
| Maandag | 11:00 – 16:00 |
| Dinsdag | 09:00 – 18:00 |
| Woensdag | 09:00 – 18:00 |
| Donderdag | 09:00 – 18:00 |
| Vrijdag | 09:00 – 18:00 |
| Zaterdag | 09:00 – 17:00 |
| Zondag | Gesloten |