| Merk | Fendt |
|---|---|
| Model | 550 TF Platin |
| Modeljaar | 2000 |
| Bouwjaar | 2000 |
| Conditie | Gebruikt |
| Datum eerste registratie | 2000-08-24 |
| Kleur | N.v.t. |
| Lengte | 7.48 m |
| Breedte | 2.3 m |
| Leeggewicht | 1320 kg |
| Max. gewicht | 1700 kg |
| Laadvermogen | 380 kg |
| Slaapplaatsen | 4 |
| Vraagprijs | € 5.750 |
|---|---|
| Exportprijs | € 5.750 |
| Afleverkosten | € 250 |
Mooie en ruime Fendt 550 caravan
compleet met:
- Isabella voortent
- LM Velgen met banden van 2022
- Plissé hirdeur
- Nieuw type achter bumper
Optie:
- Bovag beurt incl. 1 jaar garantie € 250,-
voor meer info bel 0031(0)40 2538982
| Maandag | Gesloten |
| Dinsdag | 09:00 – 18:00 |
| Woensdag | 09:00 – 15:00 |
| Donderdag | 09:00 – 18:00 |
| Vrijdag | 09:00 – 18:00 |
| Zaterdag | 09:00 – 15:00 |
| Zondag | Gesloten |
| Maandag | Gesloten |
| Dinsdag | 18:00 |
| Woensdag | 18:00 |
| Donderdag | 18:00 |
| Vrijdag | 18:00 |
| Zaterdag | 15:00 |
| Zondag | Gesloten |
| Maandag | Gesloten |
| Dinsdag | 18:00 |
| Woensdag | 18:00 |
| Donderdag | 18:00 |
| Vrijdag | 18:00 |
| Zaterdag | 15:00 |
| Zondag | Gesloten |
| Maandag | Gesloten |
| Dinsdag | 18:00 |
| Woensdag | 18:00 |
| Donderdag | 18:00 |
| Vrijdag | 18:00 |
| Zaterdag | 15:00 |
| Zondag | Gesloten |