| Merk | Fendt |
|---|---|
| Model | 510 TFB Topas |
| Modeljaar | 2004 |
| Bouwjaar | 2004 |
| Conditie | Gebruikt |
| Datum eerste registratie | 2004-04-02 |
| Kleur | N.v.t. |
| Lengte | 7.03 m |
| Breedte | 2.3 m |
| Opbouw lengte | 5.1 m |
| Leeggewicht | 1210 kg |
| Max. gewicht | 1500 kg |
| Laadvermogen | 290 kg |
| Slaapplaatsen | 4 |
| Vraagprijs | € 7.500 |
|---|---|
| Exportprijs | € 7.500 |
| Afleverkosten | € 250 |
Mooie en ruime Fendt 510 caravan
met Frans bed en rondzit
Compleet met:
- Brand Nevada voortent
- LM Velgen met banden van 2023
Optie:
- Bovag beurt incl. 1 jaar garantie € 250,-
voor meer info bel 0031(0)40 2538982
| Maandag | Gesloten |
| Dinsdag | 09:00 – 18:00 |
| Woensdag | 09:00 – 15:00 |
| Donderdag | 09:00 – 18:00 |
| Vrijdag | 09:00 – 18:00 |
| Zaterdag | 09:00 – 15:00 |
| Zondag | Gesloten |
| Maandag | Gesloten |
| Dinsdag | 18:00 |
| Woensdag | 18:00 |
| Donderdag | 18:00 |
| Vrijdag | 18:00 |
| Zaterdag | 15:00 |
| Zondag | Gesloten |
| Maandag | Gesloten |
| Dinsdag | 18:00 |
| Woensdag | 18:00 |
| Donderdag | 18:00 |
| Vrijdag | 18:00 |
| Zaterdag | 15:00 |
| Zondag | Gesloten |
| Maandag | Gesloten |
| Dinsdag | 18:00 |
| Woensdag | 18:00 |
| Donderdag | 18:00 |
| Vrijdag | 18:00 |
| Zaterdag | 15:00 |
| Zondag | Gesloten |