| Merk | Knaus |
|---|---|
| Model | 500 TF Sudwind VERKOCHT |
| Modeljaar | 2003 |
| Bouwjaar | 2003 |
| Conditie | Gebruikt |
| Datum eerste registratie | 2003-04-17 |
| Kleur | N.v.t. |
| Lengte | 7.25 m |
| Breedte | 2.3 m |
| Opbouw lengte | 5.0 m |
| Leeggewicht | 1190 kg |
| Max. gewicht | 1500 kg |
| Laadvermogen | 310 kg |
| Slaapplaatsen | 4 |
VERKOCHT
Zeer mooie Knaus 500 met Frans bed en rondzit
compleet met
- Isabella voortent
- LM velgen met banden van 2021
| Maandag | Gesloten |
| Dinsdag | 09:00 – 18:00 |
| Woensdag | 09:00 – 15:00 |
| Donderdag | 09:00 – 18:00 |
| Vrijdag | 09:00 – 18:00 |
| Zaterdag | 09:00 – 15:00 |
| Zondag | Gesloten |
| Maandag | Gesloten |
| Dinsdag | 18:00 |
| Woensdag | 18:00 |
| Donderdag | 18:00 |
| Vrijdag | 18:00 |
| Zaterdag | 15:00 |
| Zondag | Gesloten |
| Maandag | Gesloten |
| Dinsdag | 18:00 |
| Woensdag | 18:00 |
| Donderdag | 18:00 |
| Vrijdag | 18:00 |
| Zaterdag | 15:00 |
| Zondag | Gesloten |
| Maandag | Gesloten |
| Dinsdag | 18:00 |
| Woensdag | 18:00 |
| Donderdag | 18:00 |
| Vrijdag | 18:00 |
| Zaterdag | 15:00 |
| Zondag | Gesloten |