| Merk | Fendt |
|---|---|
| Model | 450 Joker VERKOCHT |
| Modeljaar | 1993 |
| Bouwjaar | 1993 |
| Conditie | Gebruikt |
| Datum eerste registratie | 1993-03-31 |
| Kleur | N.v.t. |
| Lengte | 6.24 m |
| Breedte | 2.1 m |
| Opbouw lengte | 4.5 m |
| Leeggewicht | 799 kg |
| Max. gewicht | 1100 kg |
| Laadvermogen | 301 kg |
| Slaapplaatsen | 4 |
VERKOCHT!!
Super nette Fendt 450 met vast bed en standaard zit
compleet met:
- Fiamma zak luifel
- Panorama luifel
- Thule fietsen drager achterop
- Truma warm water boiler
Optie:
- Bovag beurt incl. nieuwe banden en 1 jaar garantie € 500,-
voor meer info bel 0031(0)40 2538982
| Maandag | Gesloten |
| Dinsdag | 09:00 – 18:00 |
| Woensdag | 09:00 – 15:00 |
| Donderdag | 09:00 – 18:00 |
| Vrijdag | 09:00 – 18:00 |
| Zaterdag | 09:00 – 15:00 |
| Zondag | Gesloten |
| Maandag | Gesloten |
| Dinsdag | 18:00 |
| Woensdag | 18:00 |
| Donderdag | 18:00 |
| Vrijdag | 18:00 |
| Zaterdag | 15:00 |
| Zondag | Gesloten |
| Maandag | Gesloten |
| Dinsdag | 18:00 |
| Woensdag | 18:00 |
| Donderdag | 18:00 |
| Vrijdag | 18:00 |
| Zaterdag | 15:00 |
| Zondag | Gesloten |
| Maandag | Gesloten |
| Dinsdag | 18:00 |
| Woensdag | 18:00 |
| Donderdag | 18:00 |
| Vrijdag | 18:00 |
| Zaterdag | 15:00 |
| Zondag | Gesloten |