| Merk | Kip |
|---|---|
| Model | Hyline 53 TDB |
| Modeljaar | 2008 |
| Type / uitvoering | Hyline 53 TDB |
| Bouwjaar | 2008 |
| Conditie | Gebruikt |
| Datum eerste registratie | 2008-02-22 |
| Kleur | N.v.t. |
| Lengte | 7.3 m |
| Breedte | 2.29 m |
| Hoogte | 255.0 m |
| Stahoogte | 195.0 m |
| Opbouw lengte | 530.0 m |
| Leeggewicht | 1460 kg |
| Max. gewicht | 1800 kg |
| Laadvermogen | 340 kg |
| Slaapplaatsen | 4 |
| Bed 1 (L x B) | 200 x 150 |
| Bed 2 (L x B) | 200 x 140 |
| Vraagprijs | € 13.950 |
|---|
Net binnen luxe Kip hyline caravan met alcantara bekleding en diverse extra's zoals Mover, airco, Isabella voortent en luifel.
Verder is deze caravan voorzien van elektrische steunen, aluminium velgen, Alde verwarming, vloerverwarming, zonnepaneel, satellietschotel, reservewiel en TV beugel.
Caravan staat in bemiddeling , is op 2 manieren te koop:
- Rechtstreeks vanuit de 1ste eigenaar zo meenemen zonder garantie €13.950
- Via Schippercaravans in combinatie met een afleverbeurt zonder inruil €14.950 met inruil €15.450
Afleverkosten €695,- & 6 maanden garantie!
Bij Schipper Caravans leveren we uw caravan rijklaar af met de volgende service:
• 6 maanden garantie
• Grote onderhoudsbeurt inclusief het vervangen van noodzakelijke onderdelen
• Nieuwe banden indien nodig
• Uitgebreide uitleg en gebruikersinstructie
• Kenteken tenaamstelling
• Reiniging van het interieur
• Grondige reiniging van het exterieur
• Opstap gebruikt
• Matje Schippercaravans
Zo kunt u zorgeloos op pad met uw nieuwe caravan!
Paasshow maandag 6 april 11:00 t/m 16:00 uur
We hebben deze advertentie zo zorgvuldig mogelijk opgesteld. Aan de inhoud kunnen echter geen rechten worden ontleend.
| Maandag | 11:00 – 16:00 |
| Dinsdag | 09:00 – 18:00 |
| Woensdag | 09:00 – 18:00 |
| Donderdag | 09:00 – 18:00 |
| Vrijdag | 09:00 – 18:00 |
| Zaterdag | 09:00 – 17:00 |
| Zondag | Gesloten |