| Merk | Hobby |
|---|---|
| Model | exclusive 440 Frans bed |
| Modeljaar | 1998 |
| Bouwjaar | 2000 |
| Conditie | Gebruikt |
| Breedte | 230.0 m |
| Opbouw lengte | 605.0 m |
| Leeggewicht | 1030 kg |
| Max. gewicht | 1250 kg |
| Slaapplaatsen | 3 |
| Vraagprijs | € 6.495 |
|---|
Zeer nette Hobby caravan rechtstreeks vanaf de eerste eigenaar
Weinig gebruikt
Caravan wordt geleverd incl. voortent, luifel, boiler, kachel, toilet, ringverwarming en afzuigkap
Caravan is gebouwd in 1998 en nieuw verkocht in 2000
Afleverkosten €395,- & 6 maanden garantie!
Bij Schipper Caravans leveren we uw caravan rijklaar af met de volgende service:
• 6 maanden garantie
• Grote onderhoudsbeurt inclusief het vervangen van noodzakelijke onderdelen
• Nieuwe banden indien nodig
• Uitgebreide uitleg en gebruikersinstructie
• Kenteken tenaamstelling
• Reiniging van het interieur
• Grondige reiniging van het exterieur
• Opstap gebruikt
• Matje Schippercaravans
Zo kunt u zorgeloos op pad met uw nieuwe caravan!
Paasshow maandag 6 april 11:00 t/m 16:00 uur
We hebben deze advertentie zo zorgvuldig mogelijk opgesteld. Aan de inhoud kunnen echter geen rechten worden ontleend.
| Maandag | 11:00 – 16:00 |
| Dinsdag | 09:00 – 18:00 |
| Woensdag | 09:00 – 18:00 |
| Donderdag | 09:00 – 18:00 |
| Vrijdag | 09:00 – 18:00 |
| Zaterdag | 09:00 – 17:00 |
| Zondag | Gesloten |