| Merk | Chateau |
|---|---|
| Model | calista 450 |
| Bouwjaar | 2002 |
| Conditie | Gebruikt |
| Kleur | N.v.t. |
| Lengte | 6.57 m |
| Breedte | 2.3 m |
| Leeggewicht | 995 kg |
| Max. gewicht | 1300 kg |
| Laadvermogen | 305 kg |
Caravan wordt geleverd incl. Isabella voortent 3 jaar oud, Webasto dakairco
Banden 2025
Paasshow maandag 6 april 11:00 t/m 16:00 uur
We hebben deze advertentie zo zorgvuldig mogelijk opgesteld. Aan de inhoud kunnen echter geen rechten worden ontleend.
| Maandag | 11:00 – 16:00 |
| Dinsdag | 09:00 – 18:00 |
| Woensdag | 09:00 – 18:00 |
| Donderdag | 09:00 – 18:00 |
| Vrijdag | 09:00 – 18:00 |
| Zaterdag | 09:00 – 17:00 |
| Zondag | Gesloten |