| Merk | Knaus |
|---|---|
| Model | sport 500 FSK |
| Bouwjaar | 2015 |
| Conditie | Gebruikt |
| Lengte | 727.0 m |
| Breedte | 232.0 m |
| Leeggewicht | 1155 kg |
| Max. gewicht | 1700 kg |
| Laadvermogen | 545 kg |
| Slaapplaatsen | 5 |
| Vraagprijs | € 20.500 |
|---|
Net binnen meer info volgt Knaus sport 500 FSK
Caravan wordt geleverd incl. mover Hypercamp halfautomatische, airco, Unico voortent, TV beugel en TV, hordeur, tapijt, topdekmatras, buiten TV aansluiting, buiten douche aansluiting, neuswiel met drukmeter, prullenbak aan de deur en douchebak vlonder
Prijs zonder inruil €20.500 met inruil €20.995
Afleverkosten €395,- & 6 maanden garantie!
Bij Schipper Caravans leveren we uw caravan rijklaar af met de volgende service:
• 6 maanden garantie
• Grote onderhoudsbeurt inclusief het vervangen van noodzakelijke onderdelen
• Nieuwe banden indien nodig
• Uitgebreide uitleg en gebruikersinstructie
• Kenteken tenaamstelling
• Reiniging van het interieur
• Grondige reiniging van het exterieur
• Opstap gebruikt
• Matje Schippercaravans
Zo kunt u zorgeloos op pad met uw nieuwe caravan!
Paasshow maandag 6 april 11:00 t/m 16:00 uur
We hebben deze advertentie zo zorgvuldig mogelijk opgesteld. Aan de inhoud kunnen echter geen rechten worden ontleend.
| Maandag | 11:00 – 16:00 |
| Dinsdag | 09:00 – 18:00 |
| Woensdag | 09:00 – 18:00 |
| Donderdag | 09:00 – 18:00 |
| Vrijdag | 09:00 – 18:00 |
| Zaterdag | 09:00 – 17:00 |
| Zondag | Gesloten |