| Merk | Hobby |
|---|---|
| Model | 560 KMFE excellent AIRCO |
| Modeljaar | 2006 |
| Bouwjaar | 2006 |
| Conditie | Gebruikt |
| Datum eerste registratie | 2006-03-27 |
| Kleur | N.v.t. |
| Lengte | 5.6 m |
| Breedte | 2.49 m |
| Opbouw lengte | 7.55 m |
| Leeggewicht | 1256 kg |
| Max. gewicht | 1600 kg |
| Laadvermogen | 344 kg |
| Slaapplaatsen | 6 |
| Vraagprijs | € 12.750 |
|---|---|
| Exportprijs | € 12.750 |
| Afleverkosten | € 250 |
Bovag beurt incl. 1 jaar garantie € 250,-
Super nette en zeer complete Hobby 560 met stapelbed
compleet met:
- Dorema Octavia voortent van 2021
- Truma bank airco
- Banden van 2025
- Thule fietsen drager achterop
| Maandag | Gesloten |
| Dinsdag | 09:00 – 18:00 |
| Woensdag | 09:00 – 15:00 |
| Donderdag | 09:00 – 18:00 |
| Vrijdag | 09:00 – 18:00 |
| Zaterdag | 09:00 – 15:00 |
| Zondag | Gesloten |
| Maandag | Gesloten |
| Dinsdag | 18:00 |
| Woensdag | 18:00 |
| Donderdag | 18:00 |
| Vrijdag | 18:00 |
| Zaterdag | 15:00 |
| Zondag | Gesloten |
| Maandag | Gesloten |
| Dinsdag | 18:00 |
| Woensdag | 18:00 |
| Donderdag | 18:00 |
| Vrijdag | 18:00 |
| Zaterdag | 15:00 |
| Zondag | Gesloten |
| Maandag | Gesloten |
| Dinsdag | 18:00 |
| Woensdag | 18:00 |
| Donderdag | 18:00 |
| Vrijdag | 18:00 |
| Zaterdag | 15:00 |
| Zondag | Gesloten |