| Merk | Fendt |
|---|---|
| Model | 470 TF Karaat |
| Modeljaar | 1998 |
| Bouwjaar | 1998 |
| Conditie | Gebruikt |
| Datum eerste registratie | 1998-05-13 |
| Kleur | N.v.t. |
| Breedte | 2.3 m |
| Opbouw lengte | 4.7 m |
| Leeggewicht | 1000 kg |
| Max. gewicht | 1300 kg |
| Laadvermogen | 300 kg |
| Slaapplaatsen | 4 |
| Vraagprijs | € 4.950 |
|---|---|
| Exportprijs | € 4.950 |
| Afleverkosten | € 250 |
Bovag beurt incl. 1 jaar garantie € 250,-
Mooie Fendt 470 met Frans bed en rondzit
compleet met:
- Isabella voortent
- LM velgen met banden van 2021
- Truma boiler voor warm water
optie:
- Bovag beurt incl. 1 jaar garantie € 250,-
| Maandag | Gesloten |
| Dinsdag | 09:00 – 18:00 |
| Woensdag | 09:00 – 15:00 |
| Donderdag | 09:00 – 18:00 |
| Vrijdag | 09:00 – 18:00 |
| Zaterdag | 09:00 – 15:00 |
| Zondag | Gesloten |
| Maandag | Gesloten |
| Dinsdag | 18:00 |
| Woensdag | 18:00 |
| Donderdag | 18:00 |
| Vrijdag | 18:00 |
| Zaterdag | 15:00 |
| Zondag | Gesloten |
| Maandag | Gesloten |
| Dinsdag | 18:00 |
| Woensdag | 18:00 |
| Donderdag | 18:00 |
| Vrijdag | 18:00 |
| Zaterdag | 15:00 |
| Zondag | Gesloten |
| Maandag | Gesloten |
| Dinsdag | 18:00 |
| Woensdag | 18:00 |
| Donderdag | 18:00 |
| Vrijdag | 18:00 |
| Zaterdag | 15:00 |
| Zondag | Gesloten |