| Merk | Sterckeman |
|---|---|
| Model | N3702 |
| Bouwjaar | 2008 |
| Conditie | Gebruikt |
| Kleur | N.v.t. |
| Lengte | 5.35 m |
| Breedte | 2.1 m |
| Leeggewicht | 650 kg |
| Max. gewicht | 900 kg |
| Laadvermogen | 250 kg |
caravan - Aanhangwagen
Paasshow maandag 6 april 11:00 t/m 16:00 uur
We hebben deze advertentie zo zorgvuldig mogelijk opgesteld. Aan de inhoud kunnen echter geen rechten worden ontleend.
| Maandag | 11:00 – 16:00 |
| Dinsdag | 09:00 – 18:00 |
| Woensdag | 09:00 – 18:00 |
| Donderdag | 09:00 – 18:00 |
| Vrijdag | 09:00 – 18:00 |
| Zaterdag | 09:00 – 17:00 |
| Zondag | Gesloten |