| Merk | Kip |
|---|---|
| Model | 47 TDB |
| Modeljaar | 2006 |
| Type / uitvoering | Greyline 47 TDB |
| Bouwjaar | 2006 |
| Conditie | Gebruikt |
| Datum eerste registratie | 2006-05-10 |
| Kleur | N.v.t. |
| Lengte | 6.72 m |
| Breedte | 2.29 m |
| Hoogte | 256.0 m |
| Stahoogte | 195.0 m |
| Opbouw lengte | 530.0 m |
| Omloopmaat | 965.0 m |
| Leeggewicht | 1130 kg |
| Max. gewicht | 1500 kg |
| Laadvermogen | 370 kg |
| Slaapplaatsen | 4 |
| Bed 1 (L x B) | 197 x 140 |
| Bed 2 (L x B) | 200 x 130 |
| Vraagprijs | € 10.250 |
|---|
Zeer nette en goed onderhouden vanuit de eerste eigenaar.
Caravan is door ons destijds nieuw geleverd
Caravan wordt geleverd incl. Unico luifel, Truma mover, Radio, fietsendrager, aluminium velgen, vloerverwarming, hordeur en apothekerskast
Caravan staat in bemiddeling , is op 2 manieren te koop:
- Rechtstreeks vanuit de 1ste eigenaar zo meenemen zonder garantie €10.250
- Via Schippercaravans in combinatie met een afleverbeurt zonder inruil €10950 met inruil €11.450
Afleverkosten €395,- & 6 maanden garantie!
Bij Schipper Caravans leveren we uw caravan rijklaar af met de volgende service:
• 6 maanden garantie
• Grote onderhoudsbeurt inclusief het vervangen van noodzakelijke onderdelen
• Nieuwe banden indien nodig
• Uitgebreide uitleg en gebruikersinstructie
• Kenteken tenaamstelling
• Reiniging van het interieur
• Grondige reiniging van het exterieur
• Opstap gebruikt
• Matje Schippercaravans
Zo kunt u zorgeloos op pad met uw nieuwe caravan!
Paasshow maandag 6 april 11:00 t/m 16:00 uur
We hebben deze advertentie zo zorgvuldig mogelijk opgesteld. Aan de inhoud kunnen echter geen rechten worden ontleend.
| Maandag | 11:00 – 16:00 |
| Dinsdag | 09:00 – 18:00 |
| Woensdag | 09:00 – 18:00 |
| Donderdag | 09:00 – 18:00 |
| Vrijdag | 09:00 – 18:00 |
| Zaterdag | 09:00 – 17:00 |
| Zondag | Gesloten |