| Merk | Hobby |
|---|---|
| Model | 720 UML Prestige met Mover |
| Modeljaar | 2013 |
| Bouwjaar | 2013 |
| Conditie | Gebruikt |
| Datum eerste registratie | 2013-02-25 |
| Breedte | 2.5 m |
| Opbouw lengte | 7.2 m |
| Max. gewicht | 2000 kg |
| Slaapplaatsen | 5 |
| Vraagprijs | € 19.250 |
|---|---|
| Exportprijs | € 19.250 |
| Afleverkosten | € 250 |
Optie: - Bovag beurt incl. 1 jaar garantie € 250,- Voor meer info bel 0031(0)40 2538982
Super mooie en super ruime Hobby 720
compleet met:
- Inaca voortent
- Dubbele Reich 2.8 pro vol automaat mover
- Banden zijn van 2022
- Grote hoge koelkast
| Maandag | Gesloten |
| Dinsdag | 09:00 – 18:00 |
| Woensdag | 09:00 – 15:00 |
| Donderdag | 09:00 – 18:00 |
| Vrijdag | 09:00 – 18:00 |
| Zaterdag | 09:00 – 15:00 |
| Zondag | Gesloten |
| Maandag | Gesloten |
| Dinsdag | 18:00 |
| Woensdag | 18:00 |
| Donderdag | 18:00 |
| Vrijdag | 18:00 |
| Zaterdag | 15:00 |
| Zondag | Gesloten |
| Maandag | Gesloten |
| Dinsdag | 18:00 |
| Woensdag | 18:00 |
| Donderdag | 18:00 |
| Vrijdag | 18:00 |
| Zaterdag | 15:00 |
| Zondag | Gesloten |
| Maandag | Gesloten |
| Dinsdag | 18:00 |
| Woensdag | 18:00 |
| Donderdag | 18:00 |
| Vrijdag | 18:00 |
| Zaterdag | 15:00 |
| Zondag | Gesloten |