| Merk | Hobby |
|---|---|
| Model | excellent easy 460 UFE |
| Bouwjaar | 2006 |
| Conditie | Gebruikt |
| Kleur | N.v.t. |
| Lengte | 6.57 m |
| Breedte | 2.3 m |
| Leeggewicht | 1065 kg |
| Max. gewicht | 1230 kg |
| Laadvermogen | 165 kg |
| Slaapplaatsen | 4 |
| Vraagprijs | € 10.495 |
|---|
Net binnen Hobby excellent easy 460 UFE 2006
Caravan wordt geleverd incl. voortent Dorema president ongeveer 3 jaar oud, Alko halfautomatische mover, reservewiel en aluminium velgen
Banden 2022
Afleverkosten €695,- & 6 maanden garantie!
Bij Schipper Caravans leveren we uw caravan rijklaar af met de volgende service:
• 6 maanden garantie
• Grote onderhoudsbeurt inclusief het vervangen van noodzakelijke onderdelen
• Nieuwe banden indien nodig
• Uitgebreide uitleg en gebruikersinstructie
• Kenteken tenaamstelling
• Reiniging van het interieur
• Grondige reiniging van het exterieur
• Opstap gebruikt
• Matje Schippercaravans
Zo kunt u zorgeloos op pad met uw nieuwe caravan!
Paasshow maandag 6 april 11:00 t/m 16:00 uur
We hebben deze advertentie zo zorgvuldig mogelijk opgesteld. Aan de inhoud kunnen echter geen rechten worden ontleend.
| Maandag | 11:00 – 16:00 |
| Dinsdag | 09:00 – 18:00 |
| Woensdag | 09:00 – 18:00 |
| Donderdag | 09:00 – 18:00 |
| Vrijdag | 09:00 – 18:00 |
| Zaterdag | 09:00 – 17:00 |
| Zondag | Gesloten |