| Merk | Bürstner |
|---|---|
| Model | AVERSO fifty 500 TL |
| Bouwjaar | 2012 |
| Conditie | Gebruikt |
| Kleur | N.v.t. |
| Lengte | 7.31 m |
| Breedte | 2.3 m |
| Leeggewicht | 1150 kg |
| Max. gewicht | 1500 kg |
| Laadvermogen | 350 kg |
| Slaapplaatsen | 4 |
| Vraagprijs | € 13.950 |
|---|
Caravan met enkele bedden
Gebruikte caravan met gebruikerssporen en kleine aandachtspuntjes. Technisch in orde en klaar voor vertrek.
Daardoor de lagere vaste verkoopprijs
Perfect voor wie betaalbaar wil reizen, veel sfeer, veel mogelijkheden, instappen & gaan!
Extra's Unico luifel met zijwanden, Mover Truma Volautomaat, Schotelinstalatie Oyster Vision, fietsendrager voorop, aluminium velgen, reservewiel, extra water aansluiting buiten, lattenbodem tussen enkele bedden om 1 groot bed te maken hordeur en buitendeur met raam en prullenbak
Afleverkosten €395,- & 6 maanden garantie!
Bij Schipper Caravans leveren we uw caravan rijklaar af met de volgende service:
• 6 maanden garantie
• Grote onderhoudsbeurt inclusief het vervangen van noodzakelijke onderdelen
• Nieuwe banden indien nodig
• Uitgebreide uitleg en gebruikersinstructie
• Kenteken tenaamstelling
• Reiniging van het interieur
• Grondige reiniging van het exterieur
• Opstap gebruikt
• Matje Schippercaravans
Zo kunt u zorgeloos op pad met uw nieuwe caravan!
We hebben deze advertentie zo zorgvuldig mogelijk opgesteld. Aan de inhoud kunnen echter geen rechten worden ontleend.
| Maandag | 11:00 – 16:00 |
| Dinsdag | 09:00 – 18:00 |
| Woensdag | 09:00 – 18:00 |
| Donderdag | 09:00 – 18:00 |
| Vrijdag | 09:00 – 18:00 |
| Zaterdag | 09:00 – 17:00 |
| Zondag | Gesloten |