| Merk | Kip |
|---|---|
| Model | celebration 41 TDB |
| Bouwjaar | 2005 |
| Conditie | Gebruikt |
| Kleur | N.v.t. |
| Lengte | 6.06 m |
| Breedte | 2.29 m |
| Leeggewicht | 973 kg |
| Max. gewicht | 1300 kg |
| Laadvermogen | 327 kg |
| Slaapplaatsen | 3 |
Caravan wordt verwacht
We hebben deze advertentie zo zorgvuldig mogelijk opgesteld. Aan de inhoud kunnen echter geen rechten worden ontleend.
| Maandag | 11:00 – 16:00 |
| Dinsdag | 09:00 – 18:00 |
| Woensdag | 09:00 – 18:00 |
| Donderdag | 09:00 – 18:00 |
| Vrijdag | 09:00 – 18:00 |
| Zaterdag | 09:00 – 17:00 |
| Zondag | Gesloten |