| Merk | Hobby |
|---|---|
| Model | 460 UFE de luxe edition zeer compleet |
| Modeljaar | 2018 |
| Bouwjaar | 2018 |
| Conditie | Gebruikt |
| Datum eerste registratie | 2018-04-03 |
| Kleur | N.v.t. |
| Lengte | 6.59 m |
| Breedte | 2.3 m |
| Opbouw lengte | 4.6 m |
| Leeggewicht | 1216 kg |
| Max. gewicht | 1500 kg |
| Laadvermogen | 284 kg |
| Slaapplaatsen | 4 |
| Vraagprijs | € 22.750 |
|---|---|
| Exportprijs | € 22.750 |
| Afleverkosten | € 250 |
Voor meer info bel 0031(0)40 2538983
Zeer mooie en zeer complete Hobby 460 ufe van 2018
Caravan is bij ons in onderhoud geweest en de accessoires zijn ook door ons opgebouwd
- Kronings mover
- Thule 6300 dak luifel
- Dorema voortent uit 2021
- Thule fietsen drager voorop
- Banden zijn uit 2024
| Maandag | Gesloten |
| Dinsdag | 09:00 – 18:00 |
| Woensdag | 09:00 – 15:00 |
| Donderdag | 09:00 – 18:00 |
| Vrijdag | 09:00 – 18:00 |
| Zaterdag | 09:00 – 15:00 |
| Zondag | Gesloten |
| Maandag | Gesloten |
| Dinsdag | 18:00 |
| Woensdag | 18:00 |
| Donderdag | 18:00 |
| Vrijdag | 18:00 |
| Zaterdag | 15:00 |
| Zondag | Gesloten |
| Maandag | Gesloten |
| Dinsdag | 18:00 |
| Woensdag | 18:00 |
| Donderdag | 18:00 |
| Vrijdag | 18:00 |
| Zaterdag | 15:00 |
| Zondag | Gesloten |
| Maandag | Gesloten |
| Dinsdag | 18:00 |
| Woensdag | 18:00 |
| Donderdag | 18:00 |
| Vrijdag | 18:00 |
| Zaterdag | 15:00 |
| Zondag | Gesloten |