| Merk | Hobby |
|---|---|
| Model | 495 ufe excellent |
| Modeljaar | 2010 |
| Bouwjaar | 2010 |
| Conditie | Gebruikt |
| Datum eerste registratie | 2010-02-15 |
| Lengte | 6.85 m |
| Breedte | 2.3 m |
| Opbouw lengte | 4.95 m |
| Max. gewicht | 1450 kg |
| Slaapplaatsen | 4 |
| Vraagprijs | € 9.750 |
|---|---|
| Exportprijs | € 9.750 |
| Afleverkosten | € 500 |
Optie: - Bovag beurt incl. nieuwe banden en 1 jaar garantie € 500,-
Zeer mooie Hobby 495 ufe van 2010
De caravan heeft hagel deukjes op het dak, voorkant en rechter zijkant. Hij is 100% waterdicht (zie foto’s)
| Maandag | Gesloten |
| Dinsdag | 09:00 – 18:00 |
| Woensdag | 09:00 – 15:00 |
| Donderdag | 09:00 – 18:00 |
| Vrijdag | 09:00 – 18:00 |
| Zaterdag | 09:00 – 15:00 |
| Zondag | Gesloten |
| Maandag | Gesloten |
| Dinsdag | 18:00 |
| Woensdag | 18:00 |
| Donderdag | 18:00 |
| Vrijdag | 18:00 |
| Zaterdag | 15:00 |
| Zondag | Gesloten |
| Maandag | Gesloten |
| Dinsdag | 18:00 |
| Woensdag | 18:00 |
| Donderdag | 18:00 |
| Vrijdag | 18:00 |
| Zaterdag | 15:00 |
| Zondag | Gesloten |
| Maandag | Gesloten |
| Dinsdag | 18:00 |
| Woensdag | 18:00 |
| Donderdag | 18:00 |
| Vrijdag | 18:00 |
| Zaterdag | 15:00 |
| Zondag | Gesloten |